הג"וב הישראלי ! 
/הוצאת טנא
קראו עוד...
הגוב הישראלי
דמיינו לעצמכם לרגע את בעלי המקצועות הבאים: בונה מטקות, דוגמן כפות ידיים, מעצבת עיניים תותבות, מחזיר אהבות אבודות, מטפל באנשים שנחטפו על ידי חוצנים, אוצר החרקים הלאומי... ספרו החדש של חנן בר, מחבר ספרי הומור, עיון ופנאי, "הג"וב הישראלי" - לקט של בעלי מקצועות (מאוד) לא שגרתיים בארצנו, הוא ספר מתנה מרתק לכל ישראלי סקרן המבקש לגלות צדדים מרתקים ובלתי ידועים בחברה הישראלית.
מיהו הישראלי  
/הוצאת טנא
קרא עוד...
מיהו הישראלי
תופעות, תכונות ומצבים שמאפיינים רק אותנו | הוצאת "טנא" רב מכר מצליח שהפך לספר "קאלט" בקרב ישראלים רבים בארץ ובחו"ל. לקט של תופעות, תכונות ומצבים משעשעים, מרגשים ואמיתיים משגרת חייו של הישראלי המצוי.
"ספר השקרים הישראלי"
/הוצאת טנא
קרא עוד...
שקרים יומיומיים של כולנו... המציאות הישראלית הנוקשה מחייבת אותנו לפעמים ליפות קצת את האמת. לישר פה, למתוח קצת שם, העיקר שכולם יהיו מרוצים. "ספר השקרים הישראלי" הוא לקט של שקרים יומיומיים אמיתיים ומשעשעים שכולנו נתקלים בהם מידי יום ורובנו (אם נודה או לא) משתמשים בהם מבלי להרגיש.
"הריון זה לא מחלה..." 
/הוצאת טנא
קרא עוד...
הריון זה לא מחלה
"הריון זה לא מחלה" הנו לקסיקון הומוריסטי של קלישאות, אמירות, מושגים וסתם ניג"וסים של המשפחה והחברים שאספתי במהלך תקופת ההריון שלנו. זהו ספר מתנה חובה לכל מי שראה "שני פסים" בערכה הביתית לבדיקת הריון.
להיות ישראלי
/
קרא עוד...
להיות ישראלי
תופעות, תכונות ומצבים המגדיר השלם לישראלי המצוי
גיל שלושים ומשהו זה...
/
קרא עוד...
גיל שלושים ומשהו זה...
זהו ספר למי שממלמל את מילות השירים שהיום הם מוסיקת רקע במעליות, למי שזוכר את הימים שהערוץ הראשון היה גם הערוץ האחרון... למי שזוכר את "מפגש כושי" בדרך לאילת עוד לפני שמכרו שם סושי, את אייבי נתן על הגלים ולא על כסא גלגלים, את בגין בכיכרות עוד לפני שהדליקו שם נרות, למי שמרגיש שהפרסומות כבר לא מדברות אליו, אלא בעיקר לילדיו. בקיצור מוקדש למי שהחליף קידומות בפעם השלישית ולא בדיוק יודע מה לעשות עם זה.
בשם אומרם
/הוצאת כנרת זמורה
קרא עוד...

בשם אומרם

אוסף ציטטות חכמות ומשעשעות תוצרת הארץ  הוצאת כנרת פליטות פה, אמירות חכמות וספונטניות של מיטב הישראלים בני זמננו : עיתונאים, אמנים, בדרנים, סופרים, ספורטאים ו....גם פוליטיקאים בישראל.
 
 
 
 
 
 
Design by DALIT 052-2895903


כניסות לעמוד:
60462