• בניית אתרים •

בניית אתרים
כתבו עלינו :|: פרסום


לקראת השקת הגרסה 3.0 של המערכת אנו זקוקים למשתמשים המעוניינים לשתמש כבודקי גרסה לפני ההשקה הרשמית. כחלק מתפקידם יהיה עליהם להשתמש במערכת החדשה ללא עלות ולדווח אודות באגים ובעיות אשר הם נתקלו בהם.
כמות המקומות מוגבלת, לפיכך מומלץ להקדים ולהרשם. לרישום שלחו הודעה ל- [email protected]. יש לכלול בהודעה את שמכם, מספר טל', גיל ואיזה אתר תרצו לבנות. רק פניות מתאימות תעננה.

     
הסבר על שרות "אתרי ישראל":
בעמוד זה:
   » מה בעצם אנו מציעים?
   » למה אנחנו?
   » קחו אותנו לניסיון!

מה בעצם אנו מציעים?

"אתרי ישראל" מציע שרות בניית אתרים באופן עצמאי לכל מטרה. אנו יצרנו מערכת מיוחדת אשר מאפשרת לך לבנות אתר באופן עצמאי ללא צורך בכל ידע קודם. העורך, שבאמצעותו בעצמם בונים את העמוד עצמו דומה לתוכנות "Word" ו-"Front Page" של חברת "מיקרוסופט". אם הנך יודע להשתמש אפילו קצת בתוכנת "Word", תוכל להשתמש במערכת שלנו ללא כל בעיה. כמו כן נשמח לספק לך הדרכה אישית בטלפון, ב"תמיכה און-ליין" או באימייל על מנת שתוכל להשתמש בעורך שלנו ללא כל בעיה . בעזרת עורך זה תוכל לעשות את הפעולות הבעות:

·        להוסיף תמונות.

·        להגדיל ולהקטין תמונות.

·        להוסיף מלל (טקסט) לעמוד.

·        לעצב את הטקסט ולשנות צבע, גופן (פונט), גודל, צבע רקע, יישור ועוד.

·        להוסיף כתובית נעה.

·        להוסיף קישורי טקסט ותמונה ללא הגבלה.

·        להוסיף טבלאות ולערוך הגדרות מתוחכמות לטבלה כגון צבע ועובי גבול, עבי וגובה תאים, איחוד תאים ועוד.

·        להגדיר צבע רקע ותמונת רקע.

·        משתמשים יותר מתקדים יוכלו לערוך קוד HTML וגם להוסיף סקריפטים ב-Java Script.

·        ועוד

מערכת האתר עוצבה במיוחד כדי להיות פשוטה בשימוש למשתמשים אשר אין להם ניסיון גדול ברשת האינטרנט ובבניית אתרים מצד אחד, ומצד שני כדי להיות כלי נוח לעבודה ובניית אתרים למשתמשים מתקדמים:

"באתרי ישראל" תוכל לעלות תמונות למאגר התמונות ולהוסיף אותן בקלות לעמודי האתר. בעזרת המערכת שלנו תוכל ליצור עמודים מעוצבים הכוללים מלל, טבלאות, תמונות ועוד תוך דקות ספורות. כמו כן, אנו מספקים בחינם מספר שירותים (אפליקציות) המובנים בתוך המערכת:

·        ספר אורחים – בעזרת ספר האורחים תוכל לאפשר לגולשי אתרך לשלוח לדפי האתר פידבקים והערות. פידבקים אלו יפורסמו באתרך בעמוד המתאים לכך. כמו כן תוכל למחוק הודעות לא רצויות.

·        מגזין – בעזרת המגזין תוכל לפרסם בכתובת, ידיעות, חדשות וכו' באתרך. בצורה כזאת תעשיר את תוכנו של האתר ותוכל למשוך גולשים רבים. בעזרת מערכת הניהול המתקדם של המגזין תוכל להוסיף כתבות, למחוק ולערוך אותן.

·        יצירת קשר – אם תחליט להוסיף את עמוד יצירת הקשר לאתרך, תאפשר לגולשים לשלוח הודעות למנהל האתר (לך). הודעות אלו תוכל לבדוק דרך הניהול של האתר. זהו כלי חשוב בכל אתר, המאפשר קשר בין הגולשים למנהל האתר.

·        מועדון ICQ – כיום קיימת תופעה, שבה אתרים רבים מאפשרים למשתמשים לרשום את פרטי ה-ICQ שלהם באתר ובכך לתת אפשרות לגולשים למצוא אנשים נוספים לתקשר אתם באמצעות התוכנה. "אתרי ישראל" מאפשר גם לך להוסיף שרות כזה. בנוסף, דרך המערכת הניהול תוכל למחוק משתמשים לא רצויים מהמאגר.

·        ד"שים – מערכת הד"שים מאפשר למשתמשים להעביר ד"שים, ברכות, תודות וכו' לחבריהם ויקיריהם באמצעות אתרך. באפשרות המשתמש למלא טופס קצר הכולל מספר פרטים לגבי מקבל הד"ש ועל ממלא הטופס וכן הודעה אישית. לאחר מכן הד"ש יפורסם באתר בעמוד המתאים. באפשרותך למחוק ד"שים לא רצויים באמצאות מערכת הניהול.

אתרך יקבל כתובת אישית אשר תאפשר כניסה ישירה לאתרך. באפשרותך גם לרכוש דומיין ישראלי או בינלאומי בתשלום נוסף, למידע נוסף פנה אלינו.

מערכת האתר מאפשרת לך גישה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לניהול אתרך מכל מקום בעולם המקושר לאינטרנט. בשביל לעדכן עמוד, כל מה שעליך לעשות זה להיכנס למערכת הניהול של "אתרי ישראל" עם שם משתמש וסיסמה. ברגע שתשמור את העמוד השינוי יופיע מיידית באתרך.

   » להתחלת העמוד «

 

למה אנחנו?

ההחלטה להקים את האתר נפלה לאחר ששמנו לב שלא קיים שרות אשר מאפשרת הקמת אתר מתקדם במחיר סביר. חברות רבות לבניית אתרים מבקשות אלפי דולרים עבור הקמת אתר אשר מכיל מספר מצומצם של כ-5 עמודים ואף פחות. בנוסף לכך, חברות אלו לא מאפשרות לך לגשת 24 שעות ביממה לניהול שוטף של אתרך. אנו ב"אתרי ישראל" מאפשרים לך להיכנס לניהול אתרך ולשנות כל שינוי שרק תחפוץ באופן מיידי.

אם תבחר להשתמש בשרותינו, הקמת האתר שלך תהיה קלה מאין כמוה: תוך מספר שעות תוכל לפתוח חשבון משתמש באתר ולהתחיל לבנות את האתר מיידי. אין צורך לטפל במיליון ואחד דברים שבד"כ צריך כדי להרים אתר אינטרנט. כל העבודה כבר בוצעה עבורך.

   » להתחלת העמוד «

 

קח אותנו לסיבוב לניסיון!

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, לכן על מנת שתוכל להתרשם מהשרות אשר אנו מציעים אנו מאפשרים לך לקחת את המערכת לשבוע ניסיון. כל שעליך לעשות זה ליצור עמנו קשר, לחץ כאן.

   » להתחלת העמוד «

 

העמוד כתוב בלשון זכר, אך מתייחס ל-2 המינים.

Copyright © 2003-2024 Webiya בניית אתרים. All Rights Reserved
Webiya (ווביה) - Frontend & Full Stack Expert Crafters | sאתר מראה זאפ לחנות וויקס | קיצור כתובות | טרקלין דן בטרמינל 1 | מה השעה? חוות דעת על רופאים - דוקטורים ופרופסורים | רופסורים