האתר נסגר


הטיפ נשלח ע"י: ***++לינויוש++***

איך מנקדים?
נכוןאתם רוצים לדעת לנקד? אם כן אני אסביר לכם איך: כותבים את האות שרוצים לנקד ואז לוחצים על capslock ואז לוחצים על shift בֲיָחַד עם מה שרוצים שבשורה שלמעלה:~1234567890_+
הטיפ נשלח ע"י: <<עילית>>

מי חסם אותי באיסיקיו??
אז ככה.. אם אתם חושדים באיזה ילד/ה שהיא/הוא חסם/מה אותכם באיסיקיו יש 2 דרכים לגלות זאת-> 1. לקרוא את ה-"לא נמצא שלו" או את ה-"לא זמין שלו" ואם כתוב "המשתמש דחה את בקשתך" אז מסתבר שחסמו אותכםם באסה אהה?? =((( 2.תעשו "חיפוש משתמש" תקלידו את המספר איסיקיו של אותו הילד שאתם חושדים בו אם ברשימה הוא בצבע ירוק (יענו מחובר) ובחיפוש הוא אדום אז הוא חסם אותכםם! מקווה שעזריי בה ביי ובהצלחהה..!!
הטיפ נשלח ע"י: מורנוש המאמוש המקורית..!!

איך לשלוח באיסיי בלי להתאמץ
נכון אין לכם כוח לשלוח על "שלח" כל הזמן?? אז הינה משהו שישמח אותכם תילחצו על: enter+ctrl ואז זה ישלח לכם את ההודעה גאוני לא??? בהצלחה!!
הטיפ נשלח ע"י: ***++לינויוש++***

איך שולחים למי שרוצים ב-ICQ ובמסנג"ר קישור
כדי לשלוח למישהו קישור ב-ICQ ובמסנג"ר צריך ללכת לפי צעדים הבאים: יש לרשום
http:// לפני הכתובת ואז בסוף אחרי שמסימים לכתוב פשוט לשלוח!!!
הטיפ נשלח ע"י: FIRE

איך ליהיות קספר במסנג"ר
קספר זה בעצם בלתי נראה , ללא כינוי. אז ככה תכתבו משהו בכינוי כמו: "בלה בלה" לאחר שקבעתם את "בלה בלה" ככינוי תסמנו את הכינוי ואז תעשה Shift+Control+4 על הכינוי כמו שאמרתי ואז יהיה חלק בשורה של הכינוי. תעשו אישור ואתם קספרים !
הטיפ נשלח ע"י: yuval~killer

הפעלת שני MSN במחשב אחד (שני כתובות)

שלום לכולם באם פתחתם או יש לכם שני כתובות דואר אלקטרוני בהוטמייל אז יש לכם אפשרות להפעיל שני תוכנות במכה אחת האחת msn mesenger השניה windows mesenger באחת תכתבו כתובת אחת שלכם ובשניה כתובת נוספת שלכם וכך תוכלו להשתמש בשני mesenger בו זמנית שניהם עובדים בבת אחת בלי להפריע אחד לשני.

או שאפשר להוריד טלאי מיוחד מטיפו תוכנות - > תוכנות לMSN מסנג"ר


הטיפ נשלח ע"י: {{{<₪>_<₪>}}}

מפת סימונים

נכון רובכם רוצים לדעת איך עושים ת"כל הסימונים ולא רק חלק?!? אז אינה הפתרון לבעיה! תלחצו על התחל תכנסו להפעלה ובשורת הפקודה תרשמו charmap ומפת הסימנים המיוחדים תופיע.

 


הטיפ נשלח ע"י: ניקו השווה

לא מצצאתם את האיש שחיפשתם באיסיקיו?
אולי התבלבלתם אז תלחצו על מחובר בלבד ואז לא יהיה וי ואז תחפשו שוב...
הטיפ נשלח ע"י: עבריין פשע מגיל 9

עוד שיטה אבל קלה יותר לגלות עם מישהו על בלתי נראה!
אתם נכנסים לכול הרשימה שלכם באיסיקיו הבן אדם הראשון המחובר מעליו יש קו של online (מחובר) לחצו על זה עם קליק ימני חפש משתמש -  אתם מחפשים את אותו אדם שאתם חושדים שהוא על בלתי נראה עם הוא על בלתי נראה מופיע לכם שם עין למרות שהוא אצלכם ברשימה עם פרח אדום במקום לחפש אותו בין כול המשתמשים ! בהצלחה!!
הטיפ נשלח ע"י: P.Y.2

איך יודעים אם אתה רשום ברשימה של משהוא שיש לך אותו
יש כמה סימנים לזה שאתה יכול לדעת עם אתה ברשימה של מישהוא הראשון: אתה מנסה לשלוח לו הודעה 1. שולח נורא לאט! 2. נותן שלט שאי-אפשר לשלוח את ההודעה. השני: אתה רוצה לראות לילד\ה את הלא נמצא שלו אם לוקח המון זמן עד שזה מוצא או שהוא לא מוצא בכלל אז אין לו אותך.
הטיפ נשלח ע"י: מתוקה שאין מילים!!

מעלים את חלון השיחה
לוחצים ctrl+ alt+4 עובר רק באיסי
הטיפ נשלח ע"י: דודי

הוספת רגשונים מהירה
במקום להקליד את הרגשון שלכם, אפשר פשוט ללחוץ על פותח סוגריים ואז מופיעים כל הרגשונים שלכם ואם לוחצים התאמה אישית מופיעים כל הרגשונים שיצרתם.
הטיפ נשלח ע"י: עעמית

איך מתחילים לכתוב בשורה הימינית באיסיקיו באנגלית
פשוט לוחצים על ALT ואז על ENTER.
הטיפ נשלח ע"י: המלך

ליסגור את השיחה בהקלדה 2
אם נימאס לכם כל שניה לצאת מהשיחה ידנית (זאת אומרת להיתאמץ להוביל אני היד לעכבר..) אז פשוט תילחצו על ESC וזהו השיחה ניגמרה
הטיפ נשלח ע"י: ס!פ*ה

לצלם מסנג"ר
לחצו אל PRINT SCREEN תגשו לתוכנת גרפיקה (רצויי צייר) ולחצו CTRL+V
הטיפ נשלח ע"י: שי

כיצד למחוק את כול ההיסטורי של כול המשתמשים
אז ככה נכנסים לתפריט ראשי min ואז לעדפות ואבטחה ואז אפשרויות שמירה שם להוסיף או להוציא V ע"י בחירה שלכם עם לשמור את ההיסטוריה זה עם V בלי לשמור את ההיסטוריה זה בלי V עכשיו כדאי למחוק את כול ההיסטוריה אתם מקלידים קוד אישי של האיסיקיו נקה היסטוריה ואז אישור בהצלחה (נ.ב זה חוסך מגה בית)
הטיפ נשלח ע"י: P.Y.2

לחסום מישתמש.
תמיד רציתם לחסום מישתמש באי סי? אוקיי אז... ניכנסים לתפריט ראשי ואז להעדפות ואבטחה ואז יש שורה בצד ימין לאורך ואז בוחרים את "רשימת ההיתעלמות" ואחר כך לוחצים על הוספה לרשימת ההיתעלמות ואחר כך ממלאים את המיספר וזהו!המישתמש חסום!...
הטיפ נשלח ע"י: אביטלו"ש

איך משנים שם לאחרים באייסי
רוצים לשנות שמות באייסיקיו?! תלחצו על המקש הימני בעכבר על איזה שם שאתם רוצים לשנות אותו..רשום "שנה שם" ואז אתם רושמים את השם שאתם רוצים לשנות!
הטיפ נשלח ע"י: דניאל חדד ואיילת מויאל

איך לכתוב עם ניקוד

הטיפ נשלח ע"י: מתוקה

איך כותבים סימן שאלה הפוך
כדי לכתוב סימן שאלה הפוך צריך ללחוץ Alt תחזיקו כל הזמן ואז תכתבו 0191 תעזבו את ה Alt והינה ¿ (יש ללחוץ על הalt היותר רחוק מהenter)
הטיפ נשלח ע"י: _(cool)_

איך לעבור שורה חדשה?
כותבים שורה אחת ואח"כ לוחצים Ctrl ואח"כ Enter (אנטר) באותו זמן!! בהצלחה!!
הטיפ נשלח ע"י: NלXכ*ת...

איך לעשות אותיות מדליקות עם ריגשונים
מורידים בטיפו רגושונים של אותיות יפות ואז שמים אותם בסימני הבעה מותאמים אישית ורשומים את הקוד של הרגשון שבחרנו עם האות עצמה. לדוגמא:ריגשון של האות א עם האות א" במקלדת ואז אם כותבים מילה עם האות במקלדת הריגשונים מופיעים
איך להוציא את ICQ WELCOME בכל פתיחה של ICQ
נכנסים לתפריט ראשי->העדפות ואבטחה ->רשימת אנשי קשר->ולסמן ולעשות ריק את הריבוע שליד הטקסט- הצג את מסך "ברוך הבא ל- ICQ"
הטיפ נשלח ע"י: גולש בטיפו

איך לסמן את כל מה שכתבם בלי לגעת בעכבר !!!!
טוב זה נורא קל ....אם כתבתם משהו ארוך לאללה ואין כוח לסמן הכל אתם פשוט שמים ת"סמן בסוף ה"מכתב" ולוחצים Alt+A וזה מסמן לכם את כל מה שכתבתם בהצלחה !!!
הטיפ נשלח ע"י: Sweety

לקפוץ שורה או לשלוח הודעות ריקות ארוכות
מכיון שכאשר לוחצים אנטר בשיחה המשפט נשלח, כך שאין אפשרות לדלג שורה לכן אם בכל זאת רוצים לדלג שורה לחצו על CTR ENTER ואז זה ידלג שורה ,אםברצנכם להציף מישהו בהודעה ארוכה שלא רשום בה כלום לחצו CTR ENTER הרבה זמן ושילחו בהצלחה
הטיפ נשלח ע"י: שטקר

איך לראות איך אחרים רואים אתכם בלי להכנס למסנג"ר שלהם
כנסו לחלון הוספת החברים רשמו את המסנג"ר של עצמכם ותראו את עצמכם ברשימה של אנשי הקשר שלכם, עכשיו הוא יעשה מה שאתם עושים תנסו לחסום לשנות מצב לשנות כינוי ועוד... בהצלחה!
הטיפ נשלח ע"י: @!.+eg7+.!@

אך לשנות צבע לאייסיקיו
למשתמשים בגירסה האנגלית:תלחצו על הכפתור "main" אז על הכפתור "prefences and security" אחרי זה תיכנסו ל"skin/appearance" ואז אתם יכולים לשחק עם הגלגלת ולבחור צבע ואז לבחור Apply.

למשתמשים בגירסה העברית: נכנסים לתפריט הראשי -> להעדפות ואבטחה ->
למעטפת/מראה ואז בוחרים את הצבע שרוצים, לא לשכוח לעשות החל, ואישור.
 
הטיפ נשלח ע"י: 272*

איך להוסיף סמיילים להודעת אווי - away
תיכנסו להודעה כלשהי ותלחצו על הסמיילי. תלחצו על הסמיילי שאתם רוצים להוסיף ואז תדגישו אותו ותגררו את העכבר. עכשיו יופיע הסימן שעושה את הסמיילי- אותו תכתבו בהודעת אווי
(away) וכשמישהו יקרא את ההודעה שלכם הוא יראה את הסמיילי!
הטיפ נשלח ע"י: ~רעות~

איך גונבים רגשונים בלי תוכנה!
בשיחה לוחצים על מקש Prt Scr לאחר מכן ניכנסים לצייר ומדביקים (Ctrl +V) ואז מוחקים את כל הרקע חוץ מהרגשון...בהצלחה!
הטיפ נשלח ע"י: י9ה ללא מחלי9ה=>חן הי9ה..!

איך שולחים הודעה מהאיסיקיו לפלאפון?
תפתחו שיחה באיסיקיו. עכשיו למטה יש וי על ICQ. תעשו וי על SMS. ותשלחו הודעה!!! בהצלחה!!!
הטיפ נשלח ע"י: Crazy

כינוי ריק למסנג"ר!!
תמיד כשמוחקים את הכינוי מהמסנג"ר ולוחצים אישור- נכתבת אוטומטית כתובת האי-מייל שלכם, למי שניסה בכל זאת לעשות את הכינוי ריק ולא הצליח, יש לי שיטה! --> לוחצים על ctrl , ובאותו זמן גם על- [ (סוגר מרובע,שנמצא ליד האנטר)
הטיפ נשלח ע"י: Naughty Girl

איך מוסיפים סקינים לכל גרסאות מסנג"ר

קודם כל, סוגרים סופית את כל גרסאות המסנג"ר הפועלות במחשב. לאחר מכן נכנסים לתיקייה שבה מותקן המסנג"ר שאנחנו רוצים להוסיף לו את הסקין (לרוב זה יהיה c:\programs files\msn messenger) ומחפשים באותה תיקייה קובץ בשם "lvback.gif" ומשנים את שם הקובץ ל- "lvback2". במקרה שאין קובץ בשם הזה יש לעבור לשלב הבא מבלי לעשות כלום.

עכשיו אנחנו מעתיקים לאותה תיקייה קובץ של התמונה או הסקין שאנחנו רוצים לשים (חשוב הקובץ שאנחנו מעתיקים יהיה בפורמט "gif", בכדי להמיר קובץ לפורמט הזה ניתן להשתמש בתוכנות למיניהן או פשוט ניתן לפתוח את הקובץ בצייר של windows.

עכשיו ללחוץ על "קובץ" ושם על "שמירה בשם" ובחלון שנפתח למטה יש לשים את הפורמט הרצוי, כאמור "gif"). לאחר מכן את שם הקובץ שהעתקנו נשנה ל"lvback". זהו, עכשיו רק נותר לנו לפתוח את המסנג"ר מחדש ולהתגאות בסקין ששמנו, ישנם מקרים שיש להתחל מחדש את המחשב בכדי שהפעולות שעשינו יכנסו לתוקף.

** הטיפ הזה הוא באחריות המשתמש בלבד ואינו מומלץ ע"י אתר טיפו **


הטיפ נשלח ע"י: no_ibchar_mucho (מנו האחד והיחיד!)

לשלוח הרי-געש בחלון השיחה (חייב מסנג"ר פלוס)
תמיד רציתם לשלוח כוחות טבע אימתניים דרך המסנג"ר? עכשיו זה אפשרי! הורידו מסנג"ר פלוס 3.2, ושלחו את הקוד הבא: voces#sao#idiotas#pah#caralho$ מיד אח"כ הוסיפו את מילת הקוד המיוחדת המפרטת את סוג אימת הטבע אותה ברצונכם לשלוח לחברכם, (כמובן, באנגלית), והרי הוא לכם, הר געש מתפרץ או טורנדו משתולל במשחבו של חברכם! מומלץ לשלוח בשעות הערב המוקדמות. מילות קוד מומלצות: volcano, tornado, fire, big-ben, dulche. בהצלחה!
הטיפ נשלח ע"י: omerzinho

2 סמלים בשביל ICQ
ctrl+alt+4=₪ כאילו ש.ח אבל מתי שאתם עושים את זה תוודאו שהכתב הוא על עברית (אך ורק על ₪) ועוד אחד.. ctrl+alt+e=€ תוודאו שהכתב על אנגלית..
הטיפ נשלח ע"י: דנוש~בננוש

איך לחסום אנשים
אם אתם רוצים לחסום אנשים אז תלחצו קליק ימני עם העכבר על האיש קשר שאותו רוצים לחסום ולוחצים על "חסום" ואם אתם רוצים לבטל חסימה אז תלחצו על האיש קשר שחסמתם קליק ימני ואז "בטל חסימה"
הטיפ נשלח ע"י: Crazy

כל פקודות ה PLUS
רוצים לראות אל כל פקודות הפלוס - פשוט תקלידו את הסימן הזה / ויופיעו אצלכם כל הפקודות שניתנות לבחירה
הטיפ נשלח ע"י: GeMe

רוצים לדעת אם מישהו נמצא במצב "בלתי נראה"
אם מישהו התחבר ושלחתם לו הודעה והוא לא ענה והתנתק... אבל הוא נמצא בתחילת הרשימה של הלא מחוברים אז הוא נמצא במצב "בלתי נראה" זה קורה לפעמים גם אם מישהו לא רוצה לדבר אז הוא עובר למצב הזה אבל הוא נמצא ב"בלתי נראה" הוא מנותק כאשר הוא נמצא בסוף הרשימה של ה"לא מחוברים"
איך להוסיף את איסיקיו פלוס
בכדי להוסיף איסיקיו פלוס צריך להתקין את גרסת פרו (הגרסא הישנה - pro2003a) ואז להוסיף סקינים ב-ה-צ-ל-ח-ה-!
הטיפ נשלח ע"י: קוקו

איך לשלוח קובץ למישהו במסנג"ר!
אתם גוררים את הקובץ שאתם רוצים לאותו אדם ואז זה נשלח!
הטיפ נשלח ע"י: !~!super girl!~!

איך להציף מישהוא במסנג"ר...
בחרו את המשפט רוצים להציף איתו את האיש תלחצו CTRL+C(להעתיק)וCTRL+V (להדביק) כמה פעמיים שתרצו ואז שלחו את ההודעה.
הטיפ נשלח ע"י: ~~y.d~~

איך עושים את הסימן ©
מאוד פשוט פשוט מחזיקים ALT שמאלי + 0169 והסימן הבא מתקבל ©
הטיפ נשלח ע"י: bad bot

איך לעשות אותיות וצורות מגניבות!!
זה קל ופשוט מאוד לחצו על "alt" (בצד השמאלי של המקלדת) + 4 ספרות במקלדת רק שהספרה הראשונה תהיה 0 תהנו! «‘ִ­³«¡y«‡½°
הטיפ נשלח ע"י: nati

איך לשנות שם במסנג"ר
תמיד רציתם לשנות את השם של האנשים במסנג"ר?עכשיו אפשר(רק לבעלי מסנג"ר פלוס) אוקיי עכשיו תלחצו על מי שאתם רוצים לשנות לו את השם ואחר כך תוספות מסנג"ר פלוס ואז שנה שם של איש הקשר ואז תרשמו איזה שם שאתם רוצים בהצלחה!!
הטיפ נשלח ע"י: +*+מא!ה2 2ך *לדה+*+

שליטה במחשב אחר דרך המסנג"ר!
דבר ראשון כדי שתכונה זאת תעבוד אתם צריכים שיהיה מותקן במחשב מסנג"ר של הוינדווס! עכשיו שיש לכם אתם יכולים להיכנס למסנג"ר של MSN ובחלון שיחה(בחלון שיחה שאליו אתם רוצים שליטה) ללחוץ על פעולות-->>בקש סיוע מרחוק וזהו! עכשיו אתה רק צריכים אישור של הצד השני! שימו לב! בשליטה מרחוק זה יקח איזה 2 דקות עד שזה מתחבר למחשב השני וזה גם יעבוד לאט מאוד אבל זה שווה! מקווה שהבנתם :) שלכם, שץ!
הטיפ נשלח ע"י: שץ

כינוי ריק 3
פשוט אתם נכנסית לכלים=>אפשרויות=> מופיע לכם חלון של לשנות כינוי ופשוט תמחקו אותו.... ואז מופיע לכם רק הכתובת אימייל
הטיפ נשלח ע"י: «­·´¯`·מלאך–המוות·´¯`·­»

שיטה גאונית!!!!!
אם רוצים להגדיל ולהקטין את הכתב באיסיקיו, מסמנים את מה שכתבתם ולוחצים ביחד על ctrl+
הטיפ נשלח ע"י: *קרנ!ש*

מי רוצה לגלות עם מישהו בלתי ניראה?
נכון אתם משגעים מישהו, והוא מתעצבן ומתנתק??? רוצים אני יגיד לכם סוד קטן? הוא לא מנותק! אלא הוא בלתי ניראה!!! אז אתם רוצים לדעת אם הוא מנותק או בלתי ניראה? פשוט מאוד! אתם רואים איפה שרשום:"מחובר" ואז כל הרשימה של המחוברים? תילחצו שם בכפתור הימני בעכבר ותילחצו על חפש, רשמו את שם המשתמש ש"התנתק" ותמצאו אותו שם. אם אתם רואים פרח ירוק למרות שברשימה הוא עם פרח אדום, זה אומר שהוא בלתי ניראה!
הטיפ נשלח ע"י: גיל המלך!!!

רוצים לדעת כמה אנשים בדיוק יש לכם באיסיקיו?
לחצו על G ליד הפרח למעלה->ואז תעבירו את כל הרשימה למקום אחד->ואז אתם תראו את מס" המשתמשים המדויק...
הטיפ נשלח ע"י: *-*איתן סויסה*-*

איך לחסום אנשים במסנג"ר ואיך להחזיר
אתה עושה קליק ימני על מי שאתה רוצה לחסום אותך אתה רןאה למטה (כימעט הכי למטה)חסום איש קשר אז אתה לוחץ והוא חסום ואתה לא יכולה לקבל מימנו הודעות אבלל רק הוא מימך שאתה רוצה להחזיר אתה עושה את אותו פעולה קליק ימני וכתוב למטה(כימעט הכי למטה) בטל חסימה אז אתה לוחץ על זה וזהו הוא כברר לא חסום
הטיפ נשלח ע"י: {@33ת Xנ7ג*ה מ*ג*ל שy2}

שינוי צבע האי סי קיו!
אם אתם רוצים לשנות את צבע הסקין של האי סי קיו אז רק תעשו ככה: תלחצו על הכפתור "main" אז על הכפתור "prefences and security" אחרי זה תיכמסו ל"skin/appearance" ןאז אתם יכולים לשחק עם הגלגלת ולבחור צבע!
הטיפ נשלח ע"י: נעם

סימן שאלה הפוך וסימן קריאה הפוך¡
לוחצים על alt+0161=¡ alt+0191=¿
הטיפ נשלח ע"י: לי

איך לשלוח בלי לנגוע בעכבר?!
אם אין לכם כוח למתוח את עצמכם עד העכבר פשוט יש דרך יותר טובה עם המקלדת!!! אתה פשוט לוחץ ctrl+ENTER כונטרול+אינטר פשוט!!!!!!!!!!!!!
הטיפ נשלח ע"י: ARIEL

סגירת חלונות שיחה במסנג"ר דרך המקלדת
נמאס לכם כבר לסגור את החלונות שיחה במסנג"ר דרך העכבר? לחצו על: alt שמאלי ו- F4 (באותו זמן)
הטיפ נשלח ע"י: מאור 100

איך להציף מישהו במסנג"ר
קודם כל תירשמו את המשפט שאיתו אתם רוצים להציף. לפני שאתם שולחים אותו בפעם הראשונה, תסמנו אותו ותילחצו בעכבר במקש הימני על העתק. שילחו את המשפט בפעם הראשונה, ואז ליחצו שוב על הלחצן הימני על הדבק, ושילחו. ככה תוכלו להציף בצורה מהירה, בלי לרשום את כל המישפט כמה פעמים.
הטיפ נשלח ע"י: אמיר משה

העלמות
רוצים להעלים מישהו כדי שלא יציק לכם:
1.תלחצו על תפריט (main) לאחר מכן spem control ולאחר מכן בתפריט לחצו Ignore list
הטיפ נשלח ע"י: יוסי

גניבת רגשונים ותמונות בלי תוכנה!
נכון אתם משתמשים בדר"כ לגניבת רגשונים ב-תוכנה? אז אפשר גם בלי תוכנה. במהלך השיחה לחצו על הכפתור print scrn sysRq (שנמצא ליד מקש F12) לאחר מכן תפתחו את תוכנת הצייר ומחקו את כל הרקע ותשאירו רק את התמונה או הריגשון. בהצלחה!
הטיפ נשלח ע"י: מאור 100

דרך לשלוח הודעה מהירה 2
פשוט לוחצים על tab ועל רווח.
הטיפ נשלח ע"י: Nר!קX* עצ2נ*

איך יודעים עם מישהו מתעלם ממך?
אתם תמיד שואלים את עצמכם למה לא עונים לכם באיי סיי ואתם מקללים מקללים ולא מביני למה לא מגיבים לכם אז עכשיו תדעו עם המשתמש מתעלם ממך >פשוט תבדקו את ההודעת לא נמצא שלו ועם תראו שמופיע חלון קטן שרשום "המשתמש דחה את בקשתך לא צוינה סיבה" תדעו שהוא מתעלם ועם הוא על מצב מחובר תנסו לשלוח לו קובץ ואז תראו עם מופיע החלון שוב...
הטיפ נשלח ע"י: guy_16

איך יודעים אם מישהו מחק אותך
לכל מישהו באיסיקיו יש סוג כתב וצבע אם הצבע והסוג של הכתב הופכים להיות כתב רגיל וצבע שחור זה אומר שהוא מחק אתכם
הטיפ נשלח ע"י: אור

סימנים מיוחדים!!!
אלט שמאלי + 0169 = © 0174 = ® 0166 = ¦ 0171 = « 0172 = ¬ 0149 = • 0182 = ¶ 0176 = ° 0177 = ± 0165 = ¥ 0167 = § 0164 = ₪ 0163 = £ 0191 = ¿ 0137 = ‰ 172=¼ 175=»
הטיפ נשלח ע"י: *+*דנה*+*

סמל מישלכם
תמיד רציתם לשלוח סמלים מגניבים שאתם יצרתם ולשים אותם בשמות תצוגה??? אז עכשיו אתם יכולים פשוט תיצרו סמל בעזרת פוטושופ או צייר ואז הוסיפו אותו למסנג"ר ואיפה שאתם רושמים את הכינוי שלכם רישמו את קיצור המקשים של הסמל שלכם ואז שתשלחו למישהו הודעה תוכלו לראות שבשם תצוגה שלכם מופיע שמכם
הטיפ נשלח ע"י: אביב

שורה ריקה ב- ICQ דרך מהירה
CTRL + הסוגריים המרובעים לעשות ביחד וכדי שיהיה ממש מלא לעזוב את זה וללחוץ אנטר
הטיפ נשלח ע"י: stasikk

סימנים מיוחדים להודעה או לכינוי
אלט שמאלי + 0169 = © 0174 = ® 0166 = ¦ 0171 = « 0172 = ¬ 0149 = • 0182 = ¶ 0176 = ° 0177 = ± 0165 = ¥ 0167 = § 0164 = ₪ 0163 = £ 0191 = ¿ 0137 = ‰ 172=¼ 175=»
הטיפ נשלח ע"י: סימנים יפים!

הוספה של רגשונים מותאמים אישית
קודם כל נכנסים לשיחה. אחר כך לוחצים על הסמיילי מעל ההודעה. ואז לוחצים על עיון בוחרים איזה תקייה שבא לכם, וממנה בוחרים תמונה. ואז לשלב הסופי נותנים לתמונה שם, ואז עושים אישור . אחר כך כותבים את המילה שנתתם לתמונה ואז יש לכם סמיילי משלכם!
הטיפ נשלח ע"י: טיפ מצויין תקראו

שינוי רעשים במסנגר עם מסנג"ר פלוס
נמעס לכם מהצפצוף המעצבן של הכניסה של האנשים למסנגר??? כנסו ל-פלוס -> העדפות -> התראות תלחצו על איש הקשר שברצונכם לשנות לו את הקול ולחצו אישור ומעכשיו יהיה לכם קול שונה
הטיפ נשלח ע"י: טל ר. --הפועל פ

לראות את כל השיחה שלכם
לוחצים על אלט ועל כונטרול ועל החץ למעלה ורואים את כל השיחה!!!
הטיפ נשלח ע"י: מישהי

כל הסמלים שיש לכם
רוצים לראות את כל הסמלים של המסינג"ר ואת הסמלים המותאמים אישית שלכם ?? תקלידו את הסימן הזה ) ויופיעו אצלכם כל הסמלים ...!! **רק לבעלי מסינג"ר פלוס**
הטיפ נשלח ע"י: GeMe

כינוי ריק.
לחצו על Alt השמאלי + המספרים הבאים (שנמצאים במקלדת מצד ימין): 0167! תהנו! =]
הטיפ נשלח ע"י: מיטלי=]]

כינוי צבעוני במסנג"ר פלוס 3.01.
יש לפתוח את חלון ההודעה לא משנה עם מי. לכתוב את הקוד?: /nick רווח, וללחוץ על המקשים Ctrl + K. תופיע לכם תיבה עם כל מני צבעים, בחרו את הצבע הרצוי. לפני כל מילה או אות תוכלו לבחור צבע ע"י לחיצה על המקשים Ctrl + K.
הטיפ נשלח ע"י: crazy_boy

הודעה ריקה בICQ.
יש ללחוץ על המקשים הבאים במקלדת בלחיצה אחת! (רצוי עם שתי ידיים). Ctrl + Shift + 4 + = הסבר: ללחוץ על Ctrl ואז על Shift ואז על המספר 4 (בשורה למעלה בצד שמאל) ואז על המקש += בסוף השורה שלמעלה בצד שמאל (הכל בלחיצה אחת). ואז לשלוח
הטיפ נשלח ע"י: crazy_boy

דרך נוספת לישלוח הודעה
הדרך הנוספת לישלוח הודעה באיסיקיו זה לילחוץ על : alt (השמאלי)ו-ד
הטיפ נשלח ע"י: המלכה

כינוי צבעוני3
מעתיקים את הקוד: ·$ רושמים מ"ס כל שהוא(לא יותר מ67) ורושמים את הכינוי... והכינוי שלכם בצבע... רק למי שיש מסינג"ר פלוס...
הטיפ נשלח ע"י: זברה בחליפת גוצ"י

הודעה ריקה
תילחצו על רווח ואז Enter ואז שלחתם הודעה ריקה במסנג"ר!!
הטיפ נשלח ע"י: ת!7N ה6**0

סימנים מגניבים!!!
בחלון השיחה שלכם עם מישהו --> בתיבת השיחה-->החזיקו את ה-alt השמאלי לחוץ והקישו צרופים של מספרים ואז שחררו את ה-alt. (דוגמא) - 321321321 תהנו
הטיפ נשלח ע"י: bengorelik

צלילי הבעה לבעלי מסנג"ר פלוס
אתם רוצים לשלוח לחבר/ה שלכם צליל : נשיקה , תרעות , מסוכן , וכ"ו אתם לוחצים על העיגול בצד בהמסנגר <--- צלילה הבעה <-- ואז בוחברים את הצליל...
הטיפ נשלח ע"י: אושרי

שליחה עם המקלדת
על הודעה שאתם כותבים אתם לוחצים על send או על שלח אז במקום זה על כל הודעה שאתם רוצים לשלוח תלחצו על ctrl+enter ואז זה ישלח את ההודעה בלי נגיעה בעכבר!
הטיפ נשלח ע"י: מאור אלפסי

אצל איזה חבר אתם רשומים ?
כדי לברר מי הוסיף אתכם לרשימת החברים שלו פשוט בחרו בתפריט כלים -> אפשרויות -> פרטיות ולחצו בכפתור תצוגה.

הטיפ נשלח ע"י: מנהל טיפו

שינוי זריז של צבעים
בחלון כתיבת ההודעה לחצו Ctrl + K על מנת לבחור את הצבע עבור הפונט שאתם רוצים לכתוב.

הטיפ נשלח ע"י: מנהל טיפו

כינוי בעל כמה שורות
נורא קל לרשום כינוי בעל כמה שורות פשוט העתיקו את הסימן הזה: לפני כל שורה חדשה.

הטיפ נשלח ע"י: מנהל טיפו

מי חסם אותי ?
רשמו באתר את כתובת "החבר" שלכם שאתם חושדים שהוא חסם אתכם, אם הוא מופיע כ"לא זמין" אצלכם במסנג"ר ובאתר מופיע הפרפר אז אתם יכולים להיות בטוחים שהוא חסם אתכם.
http://www.pindionline.com/checkstatus.htm

הטיפ נשלח ע"י: מנהל טיפו

כינוי עם צבעים 2 (לבעלי מסנג"ר פלוס)
אפשר לשנות את הניק ולעשות אותו צבעוני. ע"י כניסה לאחד מאנשי הקשר, לוחצים על הפלוס שלמעלה-->שלח פקודה-->פעולות מיוחדות-->שנה שם תצוגה, אתם לוחצים על ctrl k וכותבים תשם שאתם רוצים. ואפשר לעשות כם בכמה צבעים =]
הטיפ נשלח ע"י: bisli

כינוי עם צבעים (לבעלי מסנג"ר פלוס)

איך לעשות כינוי צבעוני? פשוט מאוד!! מעתיקים את הקוד הבא לפני הכינוי ומוסיפים לו מספר מ-1 עד 12...הקוד הוא: ·$(כאן מספר הצבע עד 12) ואז אתם רושמים את הכינוי והוא בצבע....פשוט ויפה!! *רק לבעלי מסנג"ר פלוס!!


הטיפ נשלח ע"י: ToMaS

כינוי ריק 3
להיכנס לכלים, אפשרויות ובשם תצוגה ללחות על ctrl + [ (ליד מקש האנטר)
הטיפ נשלח ע"י: איציק המלך

כינוי עם רגשונים
תמיד רציתם כינוי מיוחד יותר? עם האייקונים של המסנג"ר למשל? בדקו את ה"סיסמה" (קיצור של כל אייקון במסנג"ר) של האייקון שברצונכם להוסיף לכינוי ולמשל (@) הוא הקיצור של האייקון של החתול, ואם כותבים אותו בכינוי אז מתווסף האייקון לכינוי. *אייקונים שהם לא האייקונים האוטומטיים של המסנג"ר לא יופיעו בכינוי. *אתם לא תראו את האייקונים בכינוי שלכם, אלא רק החברים שלכם (ואתם יכולים לראות את האייקון בהודעות מיידיות, כאשר מופיע שם הכינוי שלכם). מקווה שתהנו ושעזרתי
הטיפ נשלח ע"י: *~^~*Sapir & Yarden*~^~*

סגירה מהירה
כדי לסגור בזריזות את החלון שיחה...נגיד אם מישהו בא וזו שיחה פרטית ביותר אז פשוט תלחצו מהר על Esc במקום להתחיל לכוון על ה-X עם העכבר!
הטיפ נשלח ע"י: גלי החמודה!

כינוי ריק 2
דרך נוספת (וטובה יותר) להופיע בלי כינוי (מלבד הטיפ הקודם) היא ללחוץ ALT + 0254 (משמאל לימין)

הטיפ נשלח ע"י: 0r0r

מחיקת הודעה שכתבתם רגע לפני שליחה
לוחצים על ALT + CRTL + החץ למעלה, כל הטקסט יבחר ועכשיו לוחצים על רווח וזהו הודעה ריקה...
הטיפ נשלח ע"י: אור המלך

איך לדעת מי חסם אותי ב ICQ
כשרוצים לדעת אם מישהו חסם אתכם באייסיקיו,יש דרך קלה לבדוק אם כן. עורכים חיפוש פשוט של המספר של אותו אדם,וליד זה יש את ציור הפרח,אם הוא ירוק, ואצלכם ברשימה האדם מופיע כלא מחובר בפרח אדום,מסתבר שהוא חסם אתכם.
הטיפ נשלח ע"י: בנצבי

החלפת כיוון הטקסט
 אם לוחצים על ctrl ואז enter זה מעביר לצד השני (כשאתם כותבים)

הטיפ נשלח ע"י: נטע

רוצים כינוי לא חוקי ?
MSN מסנג"ר לא מאפשר להשתמש בכינויים אסורים כגון גסויות, קללות או אפילו כתובות אינטרנט בתור כינוי, אנחנו מצאנו דרך בשבילכם איך לעשות זאת!

הערה: אנחנו ממליצים בתור מדיניות לא להשתמש בכינויים מעליבים ולשמור על רשת אינטרנט נקייה.

1. גלשו לאתר
http://www.passport.com ובחרו "Member Services" .

2. בחרו "edit my .NET passport profile"

3. בשדה "first name" רשמו את הכינוי הרצוי ובחרו לשמור את הנתונים.

4. כנסו לתפריט אפשרויות בתוכנת MSN מסנג"ר שלכם ומחקו את הכינוי שלכם, במקומו צריך להופיע כתובת האי מייל שלכם במקום הכינוי הנבחר.

5. צאו מהתוכנה והיכנסו שוב והופ.. הכינוי החדש צריך להופיע, תתחדשו.

הטיפ נשלח ע"י: אבי

הוציאו את החלון MSN Today בכל כניסה.
החלון מעצבן אתכם ונמאס לכם לסגור אותו כל הזמן.
פשוט הסירו אותו מהתפריט הראשי בכלים - > תחת אפשרויות - > כללי.

סאונדים בין חברים
במסנג"ר 6 בגירסת הפלוס, ניתן לשלוח סאונדים בין חברים שיש להם גם את הפלוס

קודים: /shello /sdoh /skiss /sbrb /sevillaugh /sboring/ somg/ smad/ sbye/ sevil

תהנו :)


הטיפ נשלח ע"י: Slider

אני מקווה שגילתם הרבה דברים שלא ידעתם גלישה נעימה מנהל האתר!

כל הזכויות שמורות להנהלת האתר ©

 

 

-->


כניסות לעמוד:
22258

נבנה באמצעות "אתרי ישראל" - © כל הזכויות שמורות
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על King ועליו/ה בלבד. מובהר בזאת כי "אתרי ישראל" ו/או Webiya בניית אתרים לא נושאים בשום אחריות לתכני עמוד זה.
Webiya (ווביה) - Frontend & Full Stack Expert Crafters | קיצור כתובות | קיצור דומיין חינם | שעון ישראל | חוות דעת על רופאים - דוקטורים ופרופסורים | רופסורים