ראשי
מספרת כלבים
מספרה ניידת
קורס ספרות
קצת עלינו
טיפים
צור קשר
רח' הרב ברוק 8 - פינת אלקלעי ראשל"צ, טל 052-2323542, 052-4838455

בולדוג - בית ספר לספרות כלבים

בית הספר הגבוה לספרות וטיפוח כלבים, נחשב לאיכותי וחדשני מכל בתי הספר בארץ עם אחוז ההשמה הגבוה ביותר של תלמידים במקצוע. בית הספר משלב את המעשי לצד העיוני, בשילוב מנצח של עבודה על תסרוקות ותספורות גזע לצד הבנת הכלב ושמירה על בטיחותו, הבנת הגזעים השונים, מבנה גופם וסוגי הפרווה השונים וכן ליווי התלמיד בסיום לימודיו במציאת מקום עבודה או בפתיחת עסק עצמאי. בולדוג - נאמן לייעודו המקצועי, חותר לעמוד בקדמת בתי הספר בארץ במקצועיות וקיבל על עצמו אתגר, להיות המוביל בארץ בהכשרת התלמידים למקצוע זה, לאפשר לתלמיד לרכוש את הידע באיכות וברמה הגבוה ביותר, בולדוג - פועל עם דגש על הפן היישומי והמצויינות, מעניק חשיבות יתרה לתחומי הלימוד הנדרשים בספרות כלבים. לבולדוג - מחוייבות עסקית בהצלחת תלמידיה.
הצלחתנו בזכות שיטת הלימוד הייחודית המשלבת שלושה אלמנטים עיקריים: תספורת נכונה וחדשנית, בריאות הספר ויכולת התמודדות עם הכלבים בזמן התספורת. "בולדוג" היחיד המשלב אורטופד מומחה המדריך עבודה נכונה , המשלב תורת התנהגות הכלב בשילוב פסיכולוגית כלבים ובכך מעמיד את נושא ספרות כלבים בסטנדרטים גבוהים. בואו, הצטרפו למשפחת "בולדוג" המורחבת ולהיות חלק מהצלחתה.

בוגרי קורס ספרות כלבים:
הרצאות ע"י וטרינר בקורס ספרות כלבים

דר" זוהר גולדמן - בוגר אוניברסיטת פיזה איטליה, במהלך שהותו השתלם ארוכות במחלקה הכירורגית של הפקולטה ולקראת סיום לימודיו עבד במרפאה הוטרינרית של בסיס נאטו האמריקאי "קאמפ דארבי" בפיזה.ניהל מרפאה וטרינרית בפיזה וכיום מנהל מרפאה מצליחה בראשון לציון "פט קליניק"- כיום עובד בנוסף כוטרינר בעיריית רחובות, מרצה בנושא אנטומיה פיזיולוגיה.

 


eXTReMe Tracker


כניסות לעמוד:
4002

נבנה באמצעות "אתרי ישראל" - © כל הזכויות שמורות
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על בולדוג ועליו/ה בלבד. מובהר בזאת כי "אתרי ישראל" ו/או Webiya בניית אתרים לא נושאים בשום אחריות לתכני עמוד זה.
Webiya (ווביה) - Frontend & Full Stack Expert Crafters | קיצור כתובות | קיצור דומיין חינם | שעון ישראל | חוות דעת על רופאים - דוקטורים ופרופסורים | רופסורים