ראשי
מספרת כלבים
מספרה ניידת
קורס ספרות
קצת עלינו
טיפים
צור קשר
רח' הרב ברוק 8 - פינת אלקלעי ראשל"צ, טל 052-2323542, 052-4838455

  מספרת כלבים
המספרה ממוקמת ברח" ברוק 8 ראשל"צ.

    

 

"בולדוג" מספרת כלבים מקצועית, הנותנת שרות של תספורת וטיפוח לכל סוגי הכלבים, גזעיים ומעורבים. הטיפול כולל: תספורת אופנתית, לפי רצון הבעלים, מקלחת, גזיזת ציפורניים, ניקוי אוזניים ומריטה לפודלים וטריירים, ,ייבוש וכמובן יחס חם ואוהב.  אנחנו עובדים בשיטה יחודית ל"בולדוג" עם  דגש מיוחד לשלמות התספורת.
אנו בבולדוג מתאימים את התספורת לסוג הגזע ,לרצון הבעלים ודרישותיו ולתנאי מזג האוויר על מנת:  שהלקוח יהיה מרוצה , שלכלב יהיה נוח ושהכלב לא ינזק מהשמש או מהקור.
ב"בולדוג" ישנן פתרונות יצירתיים לבעיית קשרים ורסטות עם התאמת תספורת שתפתור בעיות אלו.
הבעלים יכולים להשאר בזמן התספורת ולהיות חלק מהחוויה שעובר הכלב וכמו כן ניתן להשאיר את הכלב ולבוא לקחתו בתום התספורת.
תספורות חורף- בחורף הכלב מקבל הגנה מפני קור בעזרת הפרווה לכן על הבעלים לסרק את הכלב מידי יום על מנת למנוע מצב שבתקופת החורף לא יהיו קשרים לכלב ואף יותר קשה מזה ראסטות.
הקשרים והראסטות מסובבים את עור הכלב וזה כואב לו מאוד בדיוק כמו שידבק מסטיק לשיער שלנו וימשוך אותו. כך הכלב מרגיש.
אצלנו ב"בולדוג" אפשר לספר כל כלב תספורת חורף על הגוף עם סכין ארוכה ולהשאיר מספיק פרווה שתגן עליו מפני הקור וניתן גם לסרק כלב עם קשרים ולהתירם ובמקומות מסויימים כמו פנים , כפות רגליים ,אברי מין ,בטן, בית שחי ופנים הרגליים ניתן לספר על מנת להתיר קשרים ולתת לכלב הרגשה טובה יותר לנוע.

אז אם אתם צריכים תספורת מקצועית לכלב/ה שלכם על ידי ספרים עם וותק של 14 שנה, אהבה לכלבים וסבלנות ללקוח התקשרו ונענה בשמחה לספר את כלבכם.

 

להזמנות לטיפוח ותספרות ניתן להתקשר לנעמה: 052-2323542                 

 

 

 

 

 

 

 

לשאלות לגבי טיפוח ותספורת לכלבים ניתן לפנות דרך: [email protected]

 

 

 

 

 

 

eXTReMe Tracker


כניסות לעמוד:
13606

נבנה באמצעות "אתרי ישראל" - © כל הזכויות שמורות
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על בולדוג ועליו/ה בלבד. מובהר בזאת כי "אתרי ישראל" ו/או Webiya בניית אתרים לא נושאים בשום אחריות לתכני עמוד זה.
Webiya (ווביה) - Frontend & Full Stack Expert Crafters | קיצור כתובות | קיצור דומיין חינם | שעון ישראל | חוות דעת על רופאים - דוקטורים ופרופסורים | רופסורים