תוכן העמוד כאן

פיברומיאלגיה ותסמונת העייפות הכרונית
 
ככל שלמדנו הבנו כי לכל איבר, מערכת איברים, תהליכים בגוף, יש מבנה אנרגטי ייחודי.
 
עוד למדנו כי להפעיל את המערכת הזו במתואם עם מערכות אנרגטיות אחרות יוצר הרמוניה והרמוניה מחוללת בריאות.
 
הכבד, הטחול, הקיבה, הכליות, הלב, המוח, כל אלה משתוקקים לממש את היכולות הטמונות בנו בחוכמה. ואז גודל הסיפוק לפחות כגודל התסכול שהתפתח עם התפתחות הפתולוגיה.
 
ושוב, מתוך לימודנו, ניסינו לאפיין אנשים עם פיברומיאלגיה או תסמונת העייפות הכרונית והבנו כי עניינינו באנשים בעלי רגישות סביבתית מאוד ערה. רגישות לתהליכים חברתיים, מזג אויר וכד". אנשים בעלי רצון לעצב את התהליכים הנ"ל. אנשים שמתוך מצוקתם מתפתחת בהם תחושה של ריחוק, חוסר נוחות ולעיתים חוסר אונים קיצוני ביחס לנ"ל.
אנשים המקפידים על פרטים מדויקים. אנשים בעלי ערנות גבוהה מאוד לגבי טשטוש גבולות. אנשים עם דעות יוצאות דופן לגבי תהליכים תרבותיים ועם חשש לגלותם ולממשם.
 
בעבודתנו רבת השנים  (מ- 1979) עם אנשים במצבי מחלה מיוחדים, אנו לומדים יחד להכיר ולפתח את היכולות האנרגטיות של איברים, מערכות, תהליכים בגוף.
 
והלגיטימציה מהיכן?
מהפילוסופיות הפסיכולוגיות הנהוגות במערב, מהפסיכולוגיה הבודהיסטית, מפילוסופית הרפואה הסינית, מחכמת החושן להבראה, תורת הכאוס והפיסיקה הקוונטית מהמדע המודרני.
 
כלי העבודה משלבים שיחה, תנועה, כתיבה, תרגול אנליטי, מנטלי ואנרגטי.
 
השכלה רלוונטית לנושא:
יאיר עו"ס ובעל תואר שני ביהדות וקהילה.
בת-אור בוגרת וינגייט במגמה לצ"י קונג טיפולי.
 
מחירים:
אנו עובדים עם כל אדם לפי יכולתו.
המחירים נעים בין 150 ₪ ל-350 לפגישה.
 
 
 


כניסות לעמוד:
3722

נבנה באמצעות "אתרי ישראל" - © כל הזכויות שמורות
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על בת-אור וי ועליו/ה בלבד. מובהר בזאת כי "אתרי ישראל" ו/או Webiya בניית אתרים לא נושאים בשום אחריות לתכני עמוד זה.
Webiya (ווביה) - Frontend & Full Stack Expert Crafters | קיצור כתובות | קיצור דומיין חינם | שעון ישראל | חוות דעת על רופאים - דוקטורים ופרופסורים | רופסורים